O firmie

Fan Design Studio to nowoczesne studio projektowania i aranżacji wnętrz

Słowo „FAN” po tajsku oznacza spełnianie marzeń

Słowo „FAN” po tajsku oznacza spełnianie marzeń, czyli coś czego pragniesz, aby się stało. W myśl tej zasady, każdy pomysł i odczucie powinno zostać przekształcone w kształt, przestrzeń, kolor w prosty i estetyczny sposób.

Wszystkie te elementy powinny być spójne i harmonijne, tak więc podążając w myśl tej zasady specjalizujemy się w tworzeniu wnętrz oryginalnych, naturalnych i przytulnych.

 

Najważniejsze cele, które sobie wyznaczamy, to wsłuchanie się w klienta i spełnienie jego oczekiwań tak, aby wnętrze było jego wymarzonym miejscem do życia, pracy bądź odpoczynku. Chodzi nam o to, by stworzyć taką atmosferę, aby osoba spędzająca w danym miejscu czas czuła się doskonale. Takie jest nasze zadanie i to możemy Wam obiecać :)

Naszym głównym obszarem działania jest Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), ale również podejmujemy się wyzwań z innych rejonów kraju i nie tylko. 

Fan Design Studio zostało założone przeze mnie - Asię Piotrowską. Od kilkunastu lat pasjonuję się wystrojem wnętrz. Dużo podróżowałam po świecie, mieszkałam też w wielu krajach i to stanowi moje główne źródło inspiracji. Od zawsze było to moje hobby, które z czasem przerodziło się w prawdziwą pasję. Tak właśnie powstało Fan Design Studio.

Prywatnie mam wspaniałego męża, dwójkę cudownych i zabawnych dzieci. Jeżdżę na nartach, pływam na windsurfingu, lubię też gotować.

 

FAN dobrego wzornictwa i design’u,

Asia Piotrowska

Architekt wnętrz